O mnie

Katarzyna Balcer - Ekspert Finansowy

KIM JESTEM ?

Katarzyna Balcer - Ekspert Finansowy

Od zawsze interesowały mnie różnego rodzaju analizy i porównania - tabele i cyfry to właśnie w czym dobrze się czuje. Z wykształcenia jestem ekonomistą, wiele lat pracowałam jako korepetytor. W świecie finansów i bankowości poruszam się od kilku lat. Zaczynałam jako szeregowy pracownik jednego z największych banków w Polsce. W ciągu kilku lat pracy zdobyłam bezcenne doświadczenie i wiedzę która pozwoliła mi pójść krok dalej.

Od ponad 2 lat jestem niezależnym pośrednikiem kredytowym współpracujących z najlepszymi. Dzięki współpracy z Notus Finanse mam dostęp do oferty wszystkich banków oferujących kredyty hipoteczne. Oczywiście nie jest to jedyna rzecz jaką się zajmuje - pośrednicze również przy kredytach gotówkowych, konsolidacyjnych. Posiadam licencję agenta ubezpieczeniowego Nationale Nederlanden oraz Ergo Hestia.

Współpraca ze mną opiera się na jasnych i przejrzystych zasadach – ja porównuję, wyjaśniam, szukam rozwiązań dopasowanych do oczekiwań i możliwości klienta, ale decyzję podejmuje Klient, bo to przecież kredyt dla Niego.

Ile to kosztuje ?

Skorzystanie z pomocy pośrednika kredytowego jest bezpłatna dla Klienta, to znaczy że na żadnym etapie naszej współpracy nie będziesz mi płacić. Wynika to z zapisów ustawy. Jeśli będziesz zadowolony z mojej pracy to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abyś mnie polecał swoim znajomym oraz wydał opinię w mediach społecznościowych.

Czym się zajmuję ?

  • Kredyt i pożyczka hipoteczna
  • Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny
  • Ubezpieczenia na życie
  • Ubezpieczenia majątkowe

Kocham pracę z ludźmi. Tu nie ma czasu na nudę. Każdy dzień przynosi coś nowego.

Zalety Współpracy

Co zyskasz współpracując ze mną ?

Współpraca ze mną pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu, a jak wiadomo to cenniejsze od pieniędzy. Firma Notus Finanse, z którą współpracuję daje mi możliwość oferowania ofert kredytów hipotecznych wszystkich banków działających na polskim rynku.

Nie jestem powiązana z żadnym bankiem dzięki czemu uzyskasz obiektywną informację o możliwościach finansowania. Decyzję o tym co dla Ciebie najlepsze podejmujesz sam, a ja dostarczam Ci niezbędnych informacji, zarówno tych wynikających z procedur jak i praktyki.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ+

ZOBACZ CO MÓWIĄ

Moi Klienci o mnie